Nie pozwól, by kontrahent zepsuł Ci Święta!

Partner merytoryczny kampanii „Płacę faktury – jestem gospodarczo odpowiedzialny”, firma Vindicat, uruchomiła kampanię społeczną, której hasło przewodnie to „Nie pozwól, by kontrahent zepsuł Ci Święta!”.

Celem akcji jest budowanie świadomości związanej z konsekwencjami niezapłaconych faktur, które mają negatywny wpływ nie tylko na płynność finansową firm, ale także na rodziny przedsiębiorców.

Zapraszamy do zapoznania się z wideo kampanii:

Nie pozwól, by kontrahent zepsuł Ci Święta!

Social hosted video URL is empty.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się co zrobić aby poprawić płynność finansową swojego przedsiębiorstwa zapisz się do naszej listy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu moich danych osobowych w celu kontaktu ze mną, jako przedstawicielem firmy, do której kierowany będzie przekaz marketingowy.

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Bibby Financial Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy al. Jerozolimskich 134. Dane przetwarzane będą zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) w celach marketingowych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.