Bibby financial services

Organizatorem kampanii jest Bibby Financial Services sp. z o.o. Firma aktywnie wspiera rozwój małych i średnich przedsiębiorstw zapewniając im finansowanie w postaci usług faktoringowych.

Klienci cenią Bibby za zrozumienie ich biznesu i potrzeb finansowych, wysoką jakość obsługi, przejrzystość, szybkość podejmowania decyzji, szczególnie w sytuacji, gdy czas ma kluczowe znaczenie.

Firma działa na polskim rynku od 15 lat. Posiada oddziały w Warszawie, Poznaniu i Katowicach, ale swoim zasięgiem obejmuje cały kraj. Bibby jest członkiem Polskiego Związku Faktorów oraz największego międzynarodowego zrzeszenia faktorów Factors Chain International.

Oferuje usługi finansowe oparte na faktoringu dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Oferta jest skrojona na miarę Klienta. Zapewniamy przejrzystość procedur i osobisty kontakt z doradcą.

Spółka należy do finansowej części, istniejącej od 1807 roku, brytyjskiej firmy Bibby Line Group Ltd.  Firma posiada biura w Wielkiej Brytanii, Polsce, Francji, Irlandii, Niemczech, Czechach, Słowacji, USA, Kanadzie, Malezji, Singapurze i Hong Kongu.

Więcej na: www.bibbyfinancialservices.pl
Bezpłatna infolinia: 800 224 229

Zobacz dlaczego z nami warto się skontaktować: film 15 lat Bibby w Polsce

Płace faktury – jestem gospodarczo odpowiedzialny to pierwsza w Polsce kampania edukacyjna promująca gospodarczą odpowiedzialność biznesu. Projekt powstał z myślą o poprawie płynności finansowej małych i średnich przedsiębiorstw.

Według 14. Fali badania Bibby MŚP Index prawie 70% firm odnotowuje opóźnienia w płatnościach. Prawie ¼ badanych firm spotyka się z taką sytuacją aż 2-5 razy w miesiącu, a na płatność czeka od 14 dni do miesiąca po terminie. Problem zatorów płatniczych ze względu na swoją skalę występowania, ma istotne znaczenie dla sektora MŚP, który jest szczególnie narażony na negatywne konsekwencje wynikające z nieotrzymywania swoich należności na czas.

W ramach planowanych działań wyjaśnimy, dlaczego warto płacić faktury w terminie i co zrobić, gdy nie otrzymujemy płatności na czas. Przedstawiamy również historie przedsiębiorców, którzy będąc w trudnej sytuacji, znaleźli rozwiązanie i poprawili swoją płynność.

Celem kampanii jest:

  • zwiększenie świadomości przedsiębiorców o wadze płynności finansowej
  • zwrócenie uwagi przedsiębiorców, że warto płacić faktury w terminie, ponieważ takie działanie uruchamia reakcję łańcuchową – firmy mogą regulować swoje zobowiązania w terminie m.in. wypłacać wynagrodzenia na czas, płacić podatki, składki ZUS, a także inwestować i rozwijać się
  • dostarczenie osobom zarządzającym przedsiębiorstwem wiedzy, jak przeciwdziałać zatorom płatniczym
  • promowanie pozytywnych wzorców wśród przedsiębiorców

Jeżeli chcesz dowiedzieć się co zrobić aby poprawić płynność finansową swojego przedsiębiorstwa zapisz się do naszej listy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu moich danych osobowych w celu kontaktu ze mną, jako przedstawicielem firmy, do której kierowany będzie przekaz marketingowy.

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Bibby Financial Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy al. Jerozolimskich 134. Dane przetwarzane będą zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) w celach marketingowych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.